featuresCechy charakterystyczne systemów

  • Idealne połączenie funkcjonalności i dekoracyjności.
  • Każdy centymetr przestrzeni zostaje zagospodarowany
  • Do zamontowania w każdym miejscu 

Szafy można montować w każdym miejscu. Od ściany do ściany, od podłogi do sufitu. We wnękach lub wolnostojące. Jeżeli ilość miejsca jest wystarczająca, idealnym rozwiązaniem jest garderoba. Dzięki niej, wszystkie ubrania będą w zasięgu ręki. Ponieważ drzwi opierają się w całości na podłodze, nasze systemy można montować również tam, gdzie sufit jest mniej solidny.

Harmonia z wnętrzem mieszkania

Mogą Państwo w dowolny sposób łączyć różne panele i obramowania drzwi. Klasyczne czy nowoczesne? Neutralne czy zgodne z najnowszymi trendami? Wybór należy do Państwa. Efekt końcowy będzie zawsze dostosowany do pomieszczenia, zgodny z życzeniami, odpowiedni do budżetu i dopasowany do reszty wyposażenia.

Najwyższa jakość

Najwyższą jakość zapewniają solidne systemy, składające się ze sztywnych i odpornych na za-rysowania materiałów oraz doskonałych, niezawodnych łożysk, wyjątkowo łatwych w konser-wacji.

Wszystko na swoim miejscu

 Wnętrze szaf mogą Państwo urządzić zgodnie z indywidualnymi życzeniami. Bogaty asortyment akcesoriów pomoże zorganizować i utrzymać porządek w Państwa garderobie.